Kaip dažnai susimąstote, kokį gyvenimą gyvenate ir kiek juo mėgaujatės?

profile-logo

Kartais visi pagalvojame, kad mūsų gyvenime reikėtų pokyčių, bet taip nieko ir nedarome, nes nežinome, nuo ko pradėti. Viskas būtų paprasta, jei galėtume vadovautis bendromis ir visiems tinkančiomis taisyklėmis, bet esame per daug skirtingi.  Kiekvienas iš mūsų gyvena su skirtingu laimės ir gyvenimo prasmės suvokimu, tad nuo pradėti? Ar gali svetimi žmonės atkleisti mūsų stiprybes ir nurodyti pokyčių kryptį? Ko gero, visiems pasitaiko visokių dienų, bet kodėl gi jos visos negalėtų tapti puikiomis, tiesa?

„Gyvenimo būdo transformacijos“ dalyvis Paulius, pasirinkdamas šiuos mokymus nieko nesitikėjo, bet kasdieniai 21 dienos mokymai, kuriuos vedė gyvenimo būdo lektoriai, jam suteikė daug džiaugsmo ir smalsumo. Kasdienės užduotys įkvėpė jį veikti ir dabar jis yra visai kitame gyvenimo kokybės etape ir neketina sustoti. Dalinamės Pauliaus pokyčiais, kurie galbūt ir Jus įkvėps kažką keisti savo gyvenime.

„„Gyvenimo būdo transformacija“ pradžioje buvo įdomūs iššūkis kažką išbandyti. Net nesitikėjau ir neplanavau, kad tai atves į šias dienas. Tiesą sakant, net nežinojau, kas bus. Pirmos dienos buvo įdomios ir išsikėliau sau iššūkį, kad galiu tai padaryti. Vėliau, kai gavau geltoną kortelę už tai, kad per gimtadienį neįkėliau ataskaitos, kilo grėsmė, kad mane gali išmesti iš šių mokymų, kas paskatino mane nepasiduoti.

Mane labai motyvavo bėgiojimas, nors pirmų kartų begiojimu net nebuvo galima pavadinti, nes tą atstumą per tiek laiko buvo galima nueiti. Nepaisant visko, dvidešimtą dieną nubėgau savo pirmąjį 4,4 km asmeninį iššūkio ratą.

Kitas, mane įkvėpęs dalykas, buvo knyga „500 dienų su Saudo Arabijos princu“. Jos autorius –mano buvęs klientas Tomas Krisčiūnas, kuris knygoje pasakoja savo istoriją, aukštyn kojom apvertusią tiek jo verslą, tek asmeninį gyvenimą. Jis įkvėpė mane veikti. Dvidešimt pirma iššūkio diena baigėsi, o aš jaučiausi taip gerai, kad net neketinau sustoti.

Iššūkį baigiau netekęs 7 kilogramų. Tuo pasidalinau savo Facebook paskyroje ir iškart sulaukiau aplinkinių palaikymo. Perėjau į kitą įsipareigojimų lygmenį ir siekiau naujų pokyčių. Mano aktyvumas nedingo iki šiol.

Iš šių mokymų gavau daugiau, nei tikėjausi. Pasikeitė asmeninės savijauta, mintys tapo aiškios ir mano versle prasidėjo pokyčiai. Pagaliau atėjo suvokimas ko noriu, kodėl noriu ir kaip galiu to pasiekti. Pradėjau siekti savo asmeninių tikslų ir išsigryninau savo individualų požiūrį į aplinką.

Viskas prasidėjo nuo fizinių pokyčių, kuomet numetęs nereikalingus 15 kilogramų sėkmingai išlaikau naująjį svorį ir dažnai vietoj bokalo su draugais renkuosi ankstyvą bėgiojimą. Taip pat labiau pradėjau vertinti santykius su artimaisiais, nebeliko pykčio akimirkų.

Ir labiausiai džiuginantis dalykas, kad dalindamasis savo pokyčiais su kitais, sulaukiu padėkų už įkvėpimą. Net nežinodamas padedu kitiems ir taip dar labiau didėja motyvacija daryti daugiau.

Nežinau, kas turėtų atsitikti, kad sustočiau. Kelio atgal jau neįsivaizduoju.“

(„Gyvenimo būdo transformacijos“ dalyvis Paulius.)

Paulius sukaupė drąsą ir paėmė atsakomybę už savo gyvenimą į savo rankas. Dabar – Jūsų eilė! O mes pasiruošę pasidalinti sėkmės paslaptimi ir eiti kartu šiuo išbandymų keliu! Artimiausias „Gyvenimo būdo transformacijos“ online iššūkis prasideda jau sausio 4 dieną. Daugiau informacijos ir bilietai: https://bit.ly/GyvenimoBudas2021.

 

 

Gyvenimo būdas arba kaip atrasti savo pašaukimą

10 liepos, 2018Viktorija Bareišienė Asmenybės augimas, Saviraiška0

  Gyvenimo būdas arba kaip atrasti savo pašaukimą     Sako, kad laimingas gyvenimas yra tas, kuriame nėra […]

skaityk

Laimė ir saviraiška, kaip tai susiję?

15 gegužės, 2018Viktorija Bareišienė Asmenybės augimas, Saviraiška0

Laimė ir saviraiška, kaip tai susiję?      Kiekvienas, mažas ar didelis, jaunas ar senas jaučia poreikį būti […]

skaityk

5 dažniausios priežastis, kodėl bijome pokyčių

4 gegužės, 2018Viktorija Bareišienė Asmenybės augimas, Saviraiška0

5 dažniausios priežastis, kodėl bijome pokyčių     Visą gyvenimą siekiame tobulėti, bet laikas nuo laiko, užklupus rutinai, […]

skaityk

Informacinės erdvės švara

17 balandžio, 2018Kristina Bobrevičiūtė Asmenybės augimas, Saviraiška, Sveikata0

    Informacinės erdvės švara Daugeliui žinoma tiesa, kad mūsų sveikata ir fizinio kūno išvaizda priklauso nuo to, […]

skaityk
Spinner daugiau