Programa

Išmokite sumaniai organizuoti savo pinigus ir juos įdarbinti

“Kapitalo kūrimo paslaptys" 

Paprasti būdai sutaupyti ir įdarbinti savo pinigus!

Dalinkitės

Share on Google+Share on LinkedIn
REGISTRUOTIS DABAR

DIDŽIOJI DALIS ŽMONIŲ SAVO PINIGUS UŽDIRBA IŠKEISDAMI JUOS Į SAVO LAIKĄ.

Jūsų laikas yra labai ribotas išteklius. O štai pinigai - praktiškai neribotas išteklius.  

PAPRASTI ŽMONĖS GALI IŠMOKTI NESUDĖTINGAI SUKAUPTI KAD IR MINIMALŲ KAPITALĄ IR UŽDIRBTI SAVO PINIGUS ĮDARBINĘ ŠĮ TURIMĄ KAPITALĄ, O NE TIK KEISDAMI SAVO LAIKĄ Į PINIGUS. 

Galimybė sukaupti solidų kapitalą ir gyventi iš gaunamų nuo jo pasyvių pajamų šiandien prieinama kiekvienam

Ar žinote, kad investuodami viso labo tik 1 eurą per dieną per 32 metus su 20% metinių palūkanų Jūs sukaupsite 1 milijoną eurų! Ir tai ne joks stebuklas, o paprasta matematika su sudėtinėmis palūkanomis.

O AR GALĖTUMĖTE SKIRTI 1 EUR PER DIENĄ SAVO INVESTICINIO KAPITALO DIDINIMUI?

  • Ar įmanoma išmokti skirti investavimui bent 1 eurą per dieną?
  • Arba išmokti gauti vidutiniškai ne mažiau kaip 20% metinių palūkanų?  

Žinoma, tai įmanoma bet kuriam iš mūsų! Tuomet įspūdingų rezultatų nereikės laukti 32 metus!  

O jeigu skirtumėte daugiau nei 1 eurą arba už didesnį pelno procentą, tai sukaupti milijoną galima ir gerokai greičiau!  

Kaip Jūs galvojate, kokias pasyvias pajamas Jūs galite gauti nuo 1 000 000 Eur? 10 000 Eur kas mėnesį! Nepriklausomai nuo to, kur, kaip ir kuo Jūs užsiimate!

TURTINGU TAPTI PAPRASTA! GALIMYBĖ TAPTI FINANSIŠKAI LAISVU ŽMOGUMI ŠIANDIEN PRIEINAMA JUMS!

Pasinaudokite ja, leiskite savo pinigams dirbti Jums, didinant Jūsų kapitalą, ir Jūs neišvengiamai pasieksite sėkmę!

MOKYMŲ PROGRAMA INTERNETU „KAPITALO KŪRIMO PASLAPTYS“

Mokymuose „Kapitalo kūrimo paslaptys“ mes pristatome (ir detaliai pademonstruojame) pagrindinius principus, kaip galima priversti savo pinigus dirbti Jums, kaip išvengti pagrindinių klaidų, taip dažnai pasitaikančių finansų rinkoje. Taip pat duosime keletą veikiančių ir asmeniškai patikrintų modelių, kurių kiekvienas padės išmokti "atlaisvinti" dalį savo uždirbamų pinigų bei sumaniai juos panaudoti, ir taip padidinti pajamas iš Jūsų investicijų keletą kartų. 

JŪS TURITE GALIMYBĘ ĮSIGYTI ŠIŲ MOKYMŲ VIDEO ĮRAŠUS IR VISĄ MEDŽIAGĄ YPAČ GEROMIS SĄLYGOMIS!

Šie mokymai suteiks Jums aiškų asmeninių finansų valdymo ir investavimo principų supratimą, šablonus ir paruoštas strategijas. Po šių mokymų Jums reikės tiesiog "imti ir daryti". Tai praktiškai išbandyta ir veiksminga!

KAIP TAIP VYKS?

Po apmokėjimo savo nurodytu el. paštu kiekvieną dieną gausite vis naujo video seminaro įrašą su praktinėmis užduotimis ir visa kita praktine medžiaga (skaičiuoklėmis, seminarų skaidrėmis).

Vieno video seminaro įrašo trukmė - 60 - 90 minučių. Įrašų kiekis priklauso nuo jūsų pasirinkto mokymų paketo. Šiuos įrašus galėsite peržiūrėti savo pasirinktu laiku ir norimu tempu. Šie įrašai jums bus laisvai prieinami internetu. 

REGISTRUOKIS

KO TIKĖTIS IŠ ŠIŲ MOKYMŲ? 

Mokymai suskirstyti į 3 dalis: (I) Asmeninių finansų valdymas, (II) Investavimo pradžiamokslis ir (III) VIP grupė.  

Kiekvienoje dalyje nagrinėjamos temos:

Asmeninių finansų valdymas

Šioje dalyje nagrinėjame tai, kaip Jūs galite gerokai padidinti savo asmeninių finansų valdymo efektyvumą, kaip organizuoti savo asmeninius ar šeimos finansus. Taip pat pristatome veiksmingą šeimos finansų valdymo sistemą. Kitaip sakant - tai pamatiniai asmeninių finansų valdymo principai, kurių pritaikymas suteiks galimybę tapti turtingesniais net nepadidinus savo pajamų! Be to, aptarsime būdus, kaip neinvestuojant papildomų lėšų galite padidinti savo būsimą pensiją 2-3 ir daugiau kartų. Galite paskaičiuoti, kaip greitai Jums atsipirks investicija į šiuos mokymus tik šios informacijos dėka. 1. Kodėl daugeliui žmonių sudėtinga „sustyguoti savo finansus“? Ką turime keisti, norėdami keisti savo finansinę situaciją? 2. Asmeninių finansų valdymas: apie ką turime galvoti? 3. Finansinis žmogaus gyvenimo modelis: laukiantys iššūkiai ir sprendimai 4. Asmeninių finansų valdymo principai 5. Pensinio kapitalo iššūkis ir jos sprendimai 6. Pagrindiniai finansiniai įrankiai ir jų naudojimas 7. Praktiniai kasdienių finansų valdymo įrankiai ir patarimai  

Investavimo pradžiamokslis

Šioje dalyje suteiksime Jums visas būtinas bazines žinias tam, kad Jūs galėtumėte savarankiškai sėkmingai pradėti kurti savo kapitalą, naudodami įvairius instrumentus. 1. Finansiniai tikslai, kaip juos paskaičiuoti 2. Kiek metų man prireiks, kad realizuoti savo svajonę? 3. Pinigų pasiskirstymo piramidė 4. Ką reikia žinoti, kad suformuotumėte savo investicinį portfelį? 5. 2 pagrindinės kiekvieno naujoko problemos 6. Bankų indėliai – instrumento apžvalga (veikimo principai, pajamingumas ir rizikos, privalumai ir trūkumai, kada ir kam naudoti?) 7. Kaip pasirinkti banko indėlį? 8. Kaip nepatekti į bankų spąstus? 9. Indeksiniai indėliai 10. Obligacijos – instrumento apžvalga 11. Akcijos – instrumento apžvalga 12. Akcijos/Obligacijos – į ką investuoti? 13. Investavimo į akcijas rizikos 14. Akcijų rinkos pajamingumas 15. Dividendai – kas ir kada gauna ir iš ko jie susideda 16. Tiesioginio dividendinio investavimo į akcijas strategijos 17. Kas yra „blue chips“ ir kas jiems priklauso? 18. Kas svarbiau – neprarasti ar uždirbti? 19. Kaip pasirinkti brokerį? 20. Investiciniai fondai – esminiai instrumento ypatumai 21. Fondų tipai 22. Investicinių fondų privalumai ir trūkumai 23. Kaip teisingai pasirinkti fondus? 24. 4 fondų pasirinkimo etapai 25. Vidurkinimo strategija, investuojant į fondus 26. Mokesčiai investuojant 27. Ką daryti augant kapitalui? Kvadratas – Rizika/Kapitalas 28. 3 universalūs investicinių portfelių tipai 29. 3 diversifikacijos lygiai 30. Kapitalas sukauptas, ką daryti toliau?  

VIP grupė

Šioje VIP grupėje papildomai pasakosime apie pažangius modelius ir greitiklius, kurių dėka galima pasiekti dar geresnį efektyvumą iš Jūsų investicijų, papildomus veiksmus ir specialias strategijas, kurios duos LABAI GERUS rezultatus. Taip pat pasakosime apie pagrindines klaidas, su kuriomis susiduria dauguma pradedančių investuotojų, ir tai, kaip jų išvengti. VIP grupės dalies temos: 1. Aktyvus ir pasyvus investavimas į akcijas 2. Aktyvių ir pasyvių strategijų pliusai ir minusai 3. Į ką reikia kreipti dėmesį, renkantis akcijas? 4. Strategija „Geriausi iš geriausių“ 5. Strategija „Geriausi iš blogiausių“ 6. Strategija „Blogiausi iš geriausių“ 7. Rinkos suvokimas, kas iš tikro slypi už rinkos kainų, skaičių ir grafikų? 8. Kaip suprasti biržų grafikus? Pagrindiniai indikatoriai 9. Ką pirkti kylant ir krentant rinkai? Kaip įvesti kapitalą į akcijas ar fondus? 10. Agresyvaus vidurkinimo strategija 11. Kaip teisingai naudotis indekso fondais, kad gauti papildomą pelną? 12. 10 esminių pradedančių investuotojų klaidų 13. Intuityvių sprendimų pavojus  

Papildomos dovanos! (virš 100 Eur vertės!)

#1 VIP grupės dalyviams - Nuotolinis kursas "Asmeninių finansų valdymas" (audio įrašai)

Kiekvieną dieną ugdysime savyje tam tikrus savo finansų kontrolės įgūdžius. Per 7 dienas Jūs gausite eilę veikiančių instrumentų, kuriuos pats naudoju jau daugiau nei 10 metų, o taip pat išmėginsite juos praktikoje. Taip, kad pabaigus mokymus, Jūs galėtumėte naudotis jais jau savarankiškai.

Vertė: 43€ 

#2 Asmeninė individuali konsultacija internetu apie asmeninių finansų valdymą  

Asmeninė konsultacija su Jūsų finansų valdymo klausimais duos Jums daugiau aiškumo kaip galite suvaldyti savo pinigų srautus ir juos gausinti. Konsultacijos trukmė: 45 - 60 min.  

Vertė: 30€ 

#3 Būsto kredito valdymo atmintinė  

Būsto kredito valdymo atminitinė padės Jums sutaupyti sumokant mažiau palūkanų bankui

Vertė: 15€ 

#4 VIP grupės dalyviams - papildomas seminaro įrašas "Investavimas tarpusavio skolinimosi platformose (P2P Lending)"  

50 min. trukmės papildomas video seminaro įrašas, kuriame nagrinėjamas Lietuvoje ir pasaulyje populiarėjantis investavimo būdas "Tarpusavio skolinimosi platformose". Šiame seminaro įraše aptariama, kas tai yra "P2P lending investavimo būdas", kaip tai veikia, kokias platformas galite naudoti ir kaip tai daryti strategiškai, siekiant sumažinti potencialias rizikas ir maksimizuoti savo pelną.  

Vertė: 20€ 

Kas veda šiuos mokymus?

Jurijus Clavas

Investuotojas, verslininkas, mokymų lektorius. Šiuo metu Jurijus yra keleto verslų savininkas, Starfish Academy bendraįkūrėjas, labdaros paramos fondo "Europa Pasauliui" steigėjas, asmenybės tobulėjimo ir verslumo blogo "Sėkmės pamokos” autorius, interneto kursų "El.pašto marketingas praktikoje", "Laiko valdymo pagrindai", "Laiko proveržis", "Gyvenimo būdo transformacija", "Asmeninių finansų valdymas", "10 žingsnių pinigų link", „Infoverslas nuo nulio“, "MLM koučingas" autorius. Jurijus investavimu užsiima nuo 2006 metų, pradėjęs nuo investicinių fondų, šiuo metu savo investicijų portfelyje turi vertybinių popierių, NT, žaliavų ir verslų kombinaciją. Jurijus yra sertifikuotas Roberto Kijosakio metodikos treneris, koučingo specialistas, taip pat koučingo įrankio Points of You praktikas.  

Mindaugas Grajauskas

Investuotojas, asmeninių finansų valdymo konsultantas, profesionalus lektorius ir verslininkas. Mindaugas yra projekto www.finansuanatomija.lt autorius, intelektualaus laisvalaikio ir mokymų projekto „STORY-GAMES“ sumanytojas ir vadovas, finansų valdymo seminarų ir konferencijų pranešėjas ir organizatorius, mokymų ir tobulėjimo priemonės POINTS OF YOU sertifikuotas treneris Lietuvoje. Mindaugas yra mokomosios priemonės – simuliacinio ugdomojo žaidimo “Startum erdvėlaivis” autorius (www.erdvelaivis.lt). Taip pat knygos „Dėmesio, grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ bendraautorius.  

Klausimai ir atsakymai apie mokymus:

Kokio pasirengimo lygio reikalauja mokymai? Mokymai sukurti taip, kad žmogus, visiškai nieko nesuprantantis apie finansus, galėtų įsisavinti visas žinias, modelius ir strategijas. Žinoma, labiau patyrusiems dalyviams taip pat bus daug vertingų praktinių idėjų. Kaip suprasti, kad mokymų kaina man atsipirks? Pagalvokite apie vieną paprastą dalyką – Jūs kursite kapitalą, greičiausiai ne vieną mėnesį, ir net ne vienerius metus. Visą šį laiką tos strategijos ir metodai, kuriuos Jūs sužinosite, padės Jums gauti geresnius rezultatus. Kaip Jūs manote, ar tai to verta?  

Ar reikės iš karto po mokymų eiti ir investuoti pinigus? Ne. Žinias, kurias Jūs gausite, Jūs galėsite pritaikyti bet kuriuo momentu, kai nuspręsite, kad jau pakankamai suvokiate, į ką norite investuoti ir esate pasirengę pradėti savo kelionę kuriant kapitalo. Nors, žinoma, laikas – pinigai, todėl kuo ilgiau Jūs lauksite, tuo daugiau prarasite. Ar Jūs patys investuojate? Taip, žinoma. Mes patys esame kelių finansinių kompanijų klientai, skirtingose kryptyse. Dar daugiau, mes nuolat tobuliname savo žinias apie finansus ir investavimą, gaudami jas iš geriausių savo sričių ekspertų pasaulyje, pvz. tokių kaip Robertas Kijosakis. Ar aš galiu dalyvauti mokymuose, jeigu aš ne iš Vilniaus? Žinoma. Jūs įsigyjate mokymų internetu video įrašus. Nepriklausomai nuo to, kur Jūs esate, Jūs galėsite peržiūrėti šiuos video mokymų įrašus, o tam reikės tik kompiuterio ir prieigos prie interneto.

DĖMESIO! GALITE PASIRINKTI SKIRTINGUS MOKYMŲ PAKETUS!

Šių mokymų video įrašų kaina – itin maža, lyginant su tuo, kiek jie gali Jums duoti.

BAZINIS (Asmeninių finansų valdymas + Investavimo pradžiamokslis)

77 € (vietoje 177 €)

RENKUOSI ŠĮ

VIP (Asmeninių finansų valdymas + Investavimo pradžiamokslis + VIP grupė)

127 € (vietoje 247 €)

Mokymų pradžia iš karto po jūsų apmokėjimo!

Du populiariausi klausimai dėl kainos

“O kodėl taip brangu?! ” Jeigu Jūs panaudosite bent jau 10% iš pasiūlytų metodų – Jūs sutaupysite laiko ir ne vieną šimtą ar tūkstantį eurų. Šių mokymų vertė gerokai didesnė nei jo kaina... “Eee...O kodėl taip pigu?!" Patys stebimės :) Nusprendėme, kad norime suteikti galimybę daugeliui žmonių peržiūrėti mūsų seminarų įrašus prieinamomis kainomis ir taip padidinti turingų lietuvių gretas. MES TUO TIKIME IR PATYS NAUDOJAMĖS! Rengdami mokymų medžiagą, strategijas ir šablonus mes investavome daug savo laiko. Dar daugiau savo laiko ir pinigų investavome ieškodami, tikrindami ir bandydami skirtingus metodus ir strategijas. Tikime, jog tai sąžiningi mainai, kurie neabejotinai Jums suteiks daug naudos.  

Pinigų grąžinimo garantija

Jeigu per 1 mėnesį po mokymų Jūs nuspręsite, kad Jums dėl kokių nors priežasčių nepatiko šie mokymai, arba Jūs nuspręsite, kad informacija, kurią gavote, nepakankama tam, kad sėkmingai kurti kapitalą, mes grąžinsime Jums pinigus, be jokių papildomų klausimų. Galų gale, jeigu mes nedavėme Jums tų rezultatų, kuriuos žadėjome, mes neverti Jūsų pinigų. Mes vertiname Jūsų laiką ir lėšas! Deja, jeigu Jūs nuspręsite, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos Jums netinka, mes daugiau negalėsime Jums nieko parduoti iš mūsų medžiagos ar mokymų.  

Kontaktai

Jeigu Jums kilo kokių nors klausimų dėl apmokėjimo ar registracijos, prašome kreiptis į mus: Tel. +370 686 868 33, +370 615 94 411, el. paštu: info.lt@starfish.academy P.S. Visi mokymų įrašai ir medžiaga liks Jums. Jeigu po kurio laiko Jūs norėsite ką nors pakartot, Jūs visada galėsite praeiti mokymus dar kartą savarankiškai Jums komfortišku tempu ir laiku.  

Nelaukite! Registruokitės dabar!

Registruokitės ir pradėkite kelionę link savo kapitalo kūrimo!


REGISTRUOKIS