SFA LT: L2L Mastermind grupė (2 d.)

Pamokos, gautos per daugelį lyderiavimo metų

2 dienų intensyvi mastermind grupė įmonių vadovams ir savininkams.

Svarbiausių lyderystės pamokų paieška yra labai panaši į aukso paieškas. Jūs nesiekiate ieškoti purvo, Jūs ieškote grynuolių.

NORIU DALYVAUTI

2019 Birželio 29-30 d.

Apie kursą

Lyderystės Aukso Mastermind grupė

Visi gerbiame puikius lyderius, ir turime polinkį manyti, kad jų pasiekimai atsirado be kitų žmonių pagalbos. Tačiau tiesa ta, kad nei vienas lyderis nebūtų puikiu be komandos narių palaikymo ir pagalbos. Kaip lyderis, Jūs niekada nejudėsite pirmyn, kol už jūsų nestovės kiti žmonės. Augantiems lyderiams patiks Lyderystės aukso mastermind grupės suteikiamas pagrindas. Patyrę lyderiai mėgausis įžvalgomis ir pavyzdžiais ir galės panaudoti medžiagą ugdyti naujai lyderių kartai jų komandoje. Atminkite, gera lyderystė visada išsiskiria! Ji daro teigiamus pokyčius organizacijoje bei tūkstančių žmonių gyvenimuose. Jeigu Jūs - generalinis direktorius, viceprezidentas, verslo savininkas, vadovas, direktorius, ar užimate kitą profesinės lyderystės poziciją bei norite augti profesinėje sferoje, tuo pačiu kuriant stiprią komandą savo organizacijoje, Mastermind grupė yra puiki galimybė Jums.

Kokia naudą Jūs gausite iš šio kurso....

Naujas sąmoningumo lygis

Apgalvotas tobulėjimo planas

Jūsų asmenines žinias ir patirtį viršyjanti išmintis

Dalinantis savo iššūkiais, praktiškai garantuotai kažkas turės sprendimą, korekciją ar taktiką, kuri padės Jums ir Jūs taip pat galite pasiūlyti savo idėjas kitiems grupės dalyviams.

Kiek toli eisite gyvenime priklauso nuo to kiek stipriai Jūs augate. Dalyvavimas panašiai mąstančių žmonių grupėje padės Jums galvoti plačiau ir išplėsti savo įprastas ribas, siekiant asmeninės ir profesinės sėkmės.

Pasiskolinkite kitų dalyvių patirtį ir įgūdžius ir gaukite atvirą grįžtamąjį ryšį, patarimą ir proto šturmą.

"Bet kas gali valdyti laivą, bet reikia lyderio, kad nubrėžti kursą" - John C. Maxwell


1 DIENA

Įžanga

Jeigu viršuje jaučiatės vieniši, kažką darote blogai. Vienišumas nėra lyderystės reikalavimas; tai savanaudiškumo pasekmė.

Pats nesukalbiamiausias jūsų pavaldinys - jūs pats. Lyderystės galia yra gebėjimą daryti tai pirmam.

Lemiami momentai nulemia Jūsų lyderystę. Kritiniai momentai nulemia kas jūs esate, kaip asmenybė ir kaip lyderis.  

Niuksas į nugarą suteikia postumį pirmyn. Kai esate grupės priekyje, viskas, ką darote pritraukia dėmesį.  

 Nedirbkite nė dienos per savo gyvenimą. Aistra leidžia lyderiams eiti toliau, kai kiti pasitraukia.

Geriausi lyderiai moka išklausyti. Mes dažnai girdime, kas yra sakoma, neįsiklausydami į tai, kas yra komunikuojama.

Patekite į stiprybių sritį ir likite joje. Kai mes vertiname savo stiprybes, esame linkę galvoti per plačiai.

Svarbiausia lyderio pareiga - apibrėžti tikrovę. Geri lyderiai balansuoja savo svajones su tinkama realybės doze.

Norėdami sužinoti, kaip sekasi lyderiui, pažvelkite į jo vedamus žmones. Geriausi lyderiai padeda žmonėms daugiau nei tik su jų darbais; jie padeda jiems su jų gyvenimais.

Nesiųskite antinų į erelių mokyklą. Geri lyderiai suvokia kodėl svarbu save apsupti talentingais žmonėmis.

Sutelkite savo mintis į pagrindinį dalyką. Penki sprendimai, kurie padės Jums tapti labiau susifokusavusiais ir produktyviais.  

 Didžiausia klaida neklausti, kur suklydote. Kalbant apie sėkmę, ne jūsų daromų klaidų skaičius yra riba; tai kartų, kai darote tą pačią klaidą, skaičius.

Neplanuokite savo laiko - planuokite savo gyvenimą. Laikas yra lygių galimybių dardavys; kiekvienas gauna 24 val. per dieną - nei daugiau, nei mažiau - tačiau ne kiekvienas gauną tokią pačią grąžą iš savo 24 valandų.

2 DIENA

Norėdami lyderiauti, nuolat mokykitės. Sėkmės paslaptis gali būti randama žmonių kasdienėse dienotvarkėse.  

Lyderiai gimsta per sunkmečius. Lyderiai turi norėti daryti dalykus, kurių kiti nenori daryti. Jie turi pastatyti save ant linijos. 

Žmonės palieka žmones, o ne kompanijas. Noras ieškoti žalesnės žolės dažnai motyvuojamas poreikiu pabėgti nuo kažko. Žmonės palieka lyderius, ne kompanijas

Patirtis - ne pati geriausia mokytoja. Žmonės, kurie reguliariai reflektuoja savo patirtis, įvertina kas buvo blogai ir kas gerai, ir iš to mokosi, sutinkami retai. Tačiau, kai jūs tokį sutinkate, jūs tai žinote.

Gero susirinkimo paslaptis - susirinkimas prieš susirinkimą. Pasirengimas ir kryptis yra esminiai teigiamos eigos elementai.

Ne tik kopkite, bet ir vienykite. Geriausias lyderio įtakos pagrindas atsiranda iš santykių, kuriuos jis arba ji kuria su sekėjais.

Jūsų pasirinkimai, formuoja Jus. Kelkite sau aukštesnius standartus nei kiti gali kelti Jums.

Įtaka turi būti skolinama, ne dovanojama. Betkuris lyderis, kuris negerina kitų žmonių gyvenimų, nepildo svarbiausio lyderystės pašaukimo.

Norėdami gauti, turite duoti. Paleiskite tai, ką turite, kad galėtumėte pasiekti kažką naujo.

Išvykstantieji į kelionę su Jumis, dažniausiai jos nebaigia. Kaskart, kai jūs ignoruosite pokyčių realybę ir mėgisite kontroliuoti santykius, Jums kils problemų.

Lyderiams dažniausiai sekasi tuomet, kai to nori daugybė žmonių. Yra dvi žmonių grupės, kurie padeda Jums Jūsų kelyje: Mentoriai ir rėmėjai.

Gausite atsakymus tik į tuos klausimus, kuriuos užduosite. Lyderiai žino, kaip užduoti puikius klausimus.

Žmonės apibendrins Jūsų gyvenimą vienu sakiniu - pasirinkite jį dabar. Jeigu Jūs apgalvotai kuriate savo palikimą, žmonės jūsų laudotuvėse neturės spėlioti, koks buvo Jūsų gyvenimo sakinys.

Apibendrinimas


Kas yra Mastermind?

Terminas pirmą kartą buvo panaudonas Napoleon'o Hill'o, jo knygoje "Mąstyk ir būk turtingas" (išleistoje 1937 m.) Hill'as mąstė apie Mastermind, kai apie momentą laike "kai individų protų grupė yra koordinuota ir veikia harmoningai, padidėjusi energija, sukuriame šio aljanso dėka tampa prieinama kiekvienam individo protui grupėje." Hill'as dėkoja už "aljanso" koncepciją Andrew Carnegie'iui. Bendrai, Hill'as skyrė virš 20 metų tyrimams ir ištyrė virš 500 sėkmingų žmonių. To rezultatas: Hill'as nustatė, kad Mastermind grupių organizavimas yra kritinis siekiant sėkmės!


Modernus apibrėžimas

Mastermind grupė - tai panašiai mąstančių žmonių susirinkimas, kurie keičiasi idėjomis, strategijomis ir iššūkiais vienas su kitu, siekdami įkvepiančių galimybių ir vienas kito sėkmės. Tai, kaip thinktank'as, kuris apjungia tinklaveiką, smegenų šturmą ir bičiūlystę. Tai jūsų asmeninė patarėjų grupė.


Mastermind kelionė

Tai 2 dienų intensyvi gili studija, kuri suteiks Jums galimybę apjungti jėgas ir sujungti protus unkalioje grupėje, su panašiai mąstančiais žmonėmis, kurie siekia gauti naujo lygio rezultatų kiekvienoje savo gyvenimo sferoje. Palaikymo ir idėjų gavimas iš kitų susikoncentravusių ir pasiruošusių veikti žmonių leis Jums pamatyti dalykus iš kito kampo ir atrasti naują perspektyvą Jūsų tikslams ir veiksmų planams.  

Kurso datą ir laiką suderinsime su Jumis asmeniškai, kad jis būtų tinkamas Jūsų komandai.

Kiekvienas Mastermind grupės dalyvis gaus:

  • Dalyvavimą 2 dienų GYVUOSE mokymuose, kur studijuosite "Lyderystės aukso" pamokas
  • Dalomąją medžiagą.
  • Knygą "Lyderystės auksas (lietuvių k.)

“Žmonės apibendrins Jūsų gyvenimą vienu sakiniu - pasirinkite jį dabar." – John C. Maxwell

Autorius: John C. Maxwell

John’as C. Maxwell’as, Niujorko Times bestselerių autorius Nr. 1, pranešėjas, AMA ir Inc. 2014 metais buvo pripažintas Nr. 1 lyderiu versle bei Įtakingiausiu lyderystės ekspertu pasaulyje. 

Jo organizacijos – The John Maxwell Company, The John Maxwell Team ir EQUIP—apmokė daugiau, kaip 5 milijonus lyderių. Apsilankykite JohnMaxwell.com norėdami daugiau informacijos.

Apie Starfish Academy

Mūsų komandos John C. Maxwell metodikos treneriai, koučingo specialistai yra specialiai apmokyti padėti Jums elgtis labiau apgalvotai tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime - gryninant Jūsų tikslą ir turint aiškų ir patikimą planą. Elgtis apgalvotai, reiškia remtis iš anksto numatyta stategija. Mūsų koučingo specialistai, lektoriai ir treneriai gali naudotis geriausia medžiaga ir turi tinkamus įgūdžius dirbti tiek asmeniškai, tiek su grupėmis bei mastermind grupių. Seminarų metu vizualizuoti, kurti bei įgyvendinti individualizuotas lyderystės strategijas, geriausiai atitinkančias Jūsų poreikius.  

NORITE DALYVAUTI MASTERMIND GRUPĖJE?

Spauskite nuorodą žemiau ir užsiregistruokite už specialią kainą

INVESTICIJA ASMENIUI 300+PVM 600+PVM

NORIU DALYVAUTI